Perfect Chemical Co, Composite Material Distributers Group.
image Follow Us:
image

خدمات شرکت

شرکت پرفکت شیمی در سال 1380 با تلاش گروهی ار افراد با تجربه و مجرب تاسیس گردید و از آن زمان تا کنون رشد و ترقی بسیاری نموده است .
این شرکت با واردات مواد اولیه قالبسازی ، مدلسازی و کامپوزیت و ارائه آن به تولید کنندگان در رشد این صنعت در کشور کوشا بوده است. اگر تمایل دارید بهترین مواد را برای تولیدات خود انتخاب کنید می توانید با این شرکت ارتباط برقرار کنید .


  • ارسال محصول به تمام نقاط کشور
  • تحویل در محل در اسرع وقت
  • آموزش مصرف

دریافت سفارش انواع محصولات کامپوزیت از قبیل اپوکسی رزین , پلی یورتان , سیلیکون , الیاف شیشه , الیاف کربن , الیاف کولار , بلوک متریال , جداکننده ها , شیت واکس , وکیوم بگینگ , رزین های وینیل استر , نسوزها , کفپوش های صنعتی , چسب ها , سایر وسایل و لوازم جانبی , الیاف هیبرید , فیلر ها , رزین های پلی استر , مواد اولیه فایبرگلاس , ... از سراسر دنیا

کیفیت ارایه محصولات همواره از مهمترین دغدغه های این شرکت بوده و در راس اهداف این شرکت قرار دارد. محصولاتی که برای شما عزیزان ارسال می گردد قبل از ارسال نمونه برداری و پس از تست کیفی محصولی با کیفیت و تضمین شده برای شما ارسال می گردد.

این شرکت با کادری مجرب آماده ارایه انواع خدمات مشاوره فنی و مهندسی صنایع کامپوزیت و پلیمری و همچنین مشاوره در طراحی و پیاده سازی پروژه های کامپوزیتی در ایران می باشد.